Marcela Vymyslická Marcela Vymyslická
Marcela Vymyslická

O mně

Každý z nás určitě někdy snil o svém povolání, o pracovní náplni života. Já jsem si od malička hrávala s pastelkami, malovala a pak s nimi usínala. V dospělosti jsem se doslova vrhla na obor oděvnictví, který mě pohltil. Malovala jsem módní návrhy a zároveň vytvářela první kousky oblečení. Splněný sen, ale zároveň také dřina a nekonečná snaha dělat něco originálního, nevšedního a přitom kvalitního.

Motto

Jediná věc, která nikdy nevyjde z módy, je bez pochyby láska a hedvábí - obě věci jsou tak smyslné, svůdné i neskutečně pevné, když o ně pečujete...

Pokud máte za sebou milující rodinu, ale také se nebojíte obětovat práci nějaký čas, tak se sny mohou splnit. Celý život se věnuji krejčovství i malbě, ale až v roce 2015 jsem se rozhodla, že chci šít pro lidi, kteří milují ruční výrobu, ale také pravé hedvábí. Od šití záclon, sedacích vaků a doplňků do interiérů jsem se dostala k práci s přírodními materiály a konečně jsem se věnovala večerním šatům, elegantním halenkám, romantickému spodnímu prádlu, ale také kravatám či boxerkám. Šiju pro všechny ženy, které milují dotek hedvábí, ale také pro muže, kteří ocení kvalitu.

Pořádám módní přehlídky a galerie vystavují mé obrazy. Bylo to náročné a vyčerpávající, ale nevzdala jsem se a můj sen se stal realitou. Miluju náročné zákazníky a těším se na každou novou výzvu, nový materiál i střih.

Mé kolekce

Výrobky z hedvábí

Můj blog

Marcela Vymyslická

Příběh o mlynáři a hedvábí

Trnava byla domovem mého dědy, který zde provozoval své řemeslo a já se zde velmi ráda vracím. Příběh o mé cestě za hedvábím a módou...

Rozhovor s Marcelou Vymyslickou

Rozhovor s mou maličkostí - opět o úžasných materiálech, o odvaze, dřině i rodině. Bez toho všeho by to prostě nešlo.

Pozvánka na Jarní zastavení

Pozvánka na tradiční kulturní akci Jarní zastavení, kterou pořádá Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek. Přijďte se podívat také na naši módní přehlídku ve stylu sportovní a elegantní módy.