O firmě - MarVa de Luxe

O firmě

Vítejte ve firmě MARVA de Luxe,

firmě, založené na ruční kvalitní práci. Od návrhu oděvu, počátečního měření, po samotný střih až po samotné sešití oděvu. Na těchto atributech vznikla značka de Luxe. Šijeme jen z vybraných materiálů, jako je pravé hedvábí, vlna, kašmír, bavlna a bio úplety. U nás si můžete vybrat materiál.

Dovedeme ušít cokoli v oblasti dámské a dětské módy. Pánské kalhoty a košile. Jsme převážně zakázkové krejčovství, ale máme spousty modelů skladem.

Dne 1.7.2020 jsme otevřeli nový showroom, kde si můžete v klidu oděvy vyzkoušet a zakoupit. Připravíme Vám kávu, nebo čaj.  Showroom se nachází na stejné adrese jako ateliér. Zde si můžete také vyzvednout oděvy, které si zakoupíte na E-shopu. V jednom místě, na ulici Frýdecká 453/286, Ostrava – Kunčičky.

Šijeme také na zakázku z Vašich vlastních materiálů.

Děkujeme všem, že se naše firma může rozšiřovat, proto jsme přijali novou fashion managerku paní Renátu Valerii Nešporek, která se stará o blaho firmy, a spokojenost zákazníků. Domlouvá obchodní příležitosti, je také v přímém spojení se zákazníky i firmami. 

Přijali jsme také novou švadlenku, která nám pomáhá zkrátit čas na Vašich zakázkách. 

Platba v hotovosti nebo platební kartou.

Zboží Vám na místě dárkově zabalíme.