O značce

Jak vznikne taková módní značka?

Prvotní myšlenka byla, co vlastně tvořit? Co mi chybí, co chtějí mé kamarádky? Jeden z prvních nápadů bylo tvořit z pravého hedvábí. Je to krásný a kvalitní materiál s nádechem luxusu. Cesta k realizaci byla dlouhá.  Od samotného návrhu výrobků z pravého hedvábí přes střihy, nákup materiálu, až po ušití prvních výrobků. Cesta trvala bezmála rok, a nyní jsou výrobky z hedvábí hlavními produkty mé firmy.

Logo a název zabraly dalšího půl roku. Měla jsem výrobky s puncem kvality, zorganizovanou výrobu, krásné balení a začala jsem budovat značku MarVa de Luxe, kterou jsem stříbrným písmem vepsala do všech hedvábných výrobků.

Ovšem trh nepotřebuje jen hedvábí.

A jelikož jsem módní návrhář, přišly na řadu další materiály jako je kašmír a vlna. Přicházely další nápady a návrhy z přírodních materiálů jako je bambus a modalový úplet.

Vytvořila jsem zjednodušenou verzi loga. Není tak dlouhé a báječně se hodí na čepice, kravaty a sportovně elegantní módu.

Ráda tvořím módu, která je rozmanitá – najdete u mě elegantní oděvy i oblečení pro nejmenší z prvotřídních materiálů, které neškodí pokožce. Potrpím si na kvalitu a stojím za svou značkou, kterou jsem budovala pro ty, kteří ocení českou výrobu a výrobky z nejlepších materiálů.

Každý výrobek je originální, jedinečný, vyrobený ručně a poctivě.

„Můžete se k nám přijít podívat, můžete si přijít koupit oděv, můžete být u samotné výroby“.

 

 

Marcela Vymyslická

a

MarVa de Luxe

 

 

MarVa de Luxe