fbpx

Pozvánka na módní přehlídku „Jarní zastavení“

Pozvánka na tradiční kulturní akci Jarní zastavení, kterou pořádá Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek. Přijďte se podívat také na naši módní přehlídku ve stylu sportovní a elegantní módy.

Pozvánka na akci – portál TV Polar, duben 2018:

Módní přehlídka plná jarní energie a sportovní elegance

Milujete přírodní materiály, stylové oblečení a českou hand made módu? V tom případě vám nesmí uniknout velmi exkluzivní módní přehlídka v rámci akce Jarní zastavení, která se koná 27. dubna v Ostravě. Můžete se těšit na velmi moderní sportovní kousky z dílny krejčovství MarVa de Luxe, ale také krásné hedvábné výrobky a vzdušné oblečení pro nadcházející jarní dny. Inspirativní a originální zároveň.

Módní a kulturní Ostrava

Společenskou akci Jarní zastavení pořádá již tradičně Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek, ale událost je určena všem ženám, které milují módu a kulturu, ale také stylovým mužům či dětem. V rámci této akce se představí umělkyně, malířka a návrhářka Marcela Vymyslická, která je zároveň majitelkou luxusního krejčovství MarVa de Luxe. „Bude to velmi inspirativní jarní přehlídka zaměřena nejen na velmi oblíbenou a originální sportovní módu, ale představím také stylové oblečení pro maminky a jejich dcerky nebo hedvábné kravaty pro tatínky a syny,“ láká na akci majitelka krejčovství.

Se začínajícím jarem tak návrhářka poodhalí nožky překrásných modelek a představí také elegantní sukně, halenky či šaty nejen z pravého hedvábí, ale i dalších přírodních materiálů. Některé modely z této jarní kolekce si navíc můžete zakoupit přímo na místě. Přijďte se tedy inspirovat, pobavit a užít si nejen módní přehlídku – těšíme se na vás 27. dubna v Komorním klubu v Ostravě. Více informací naleznete zde.

O krejčovství MarVa de Luxe

Značka je synonymem pro českou ruční výrobu, oblečení z přírodních materiálů i precizní zpracování. Dlouhá léta si můžete na eshopu udělat radost překrásnými kousky z přírodního hedvábí nejen pro ženy, ale také pro muže – smyslné spodní prádlo, večerní šaty, luxusní hedvábné župany i romantická pyžama. Móda je určena všem náročným ženám i podnikatelkám, které milují eleganci, ale také uvolněný městský styl. Zaměřujeme se také na proměny pro ženy i muže, které zákazníci často využívají jako originální dárky pro své partnery.

 

Kam vyrazit

Módní přehlídka Jarní zastavení

Nenechte si ujít inspirativní akci Jarní zastavení, během které se vám představí návrhářka Marcela Vymyslická z krejčovství MarVa de Luxe. Událost bude plná energie, stylu a zábavy. Na módní přehlídce vám představíme novou kolekci elegantní sportovní módy, ale také dokonalé modely pro maminky a jejich princezny. Na své si přijdou i muži milující módu a styl. Čeká na vás welcome drink, tombola, ale také si přímo na místě můžete zakoupit některé z jarních modelů. Přijďte se inspirovat, pobavit i odpočinout – více informací naleznete zde.

Kdy: 27.4.2018

Čas: 13 – 19 h

Místo: Komorní klub, Velfíkova 285/8, Ostrava, 700 30

 

Další články

Zrození mé fantazie..

Jak to všechno vlastně začalo….. Tvorba, fantazie, svět iluzí, svět módy…svět módního návrháře… ..Když jsem začala budovat svou firmu MarVa de Luxe, věděla jsem, že chci být módní návrhářka. Ne jenom dámská krejčí.  Měla jsem tolik nápadů, ale neuměla jsem je vtisknout na papír. Proto jsem si našla Lidovou konzervatoř a Múzickou školu v Ostravě, obor… více

Stylové tepláky z modalového úpletu

Tepláků je na trhu celá řada..ale elegantních tepláků z kvalitního materiálu s dobrým střihem zase tolik ne..    Elegantní tepláky jsem vyvíjela zhruba rok, pracovala jsem na perfektně padnoucím střihu, který je vhodný jak k lodičkám tak k teniskám. Tyto tepláky si můžete vzít klidně do práce s košilí a sakem. Vypadají nádherně i k… více

Zajímavé setkání aneb má práce opravdu smysl…

“Když dostane má práce opravdu smysl” Každý, ať už podnikatel, zaměstnanec či student si položí otázku “Baví mě to ještě? Proč to vůbec dělám?” Většinou je to v období, kdy se moc nedaří a my marně hledáme novou motivaci k práci či studiu. Kde jsem ji získala ja? To vám nyní prozradím. Po týdenním cestování… více