fbpx

Stylové tepláky z modalového úpletu

Tepláků je na trhu celá řada..ale elegantních tepláků z kvalitního materiálu s dobrým střihem zase tolik ne…  Elegantní tepláky jsem vyvíjela zhruba rok, pracovala jsem na perfektně padnoucím střihu, který je vhodný jak k lodičkám tak k teniskám. Tyto tepláky si můžete vzít klidně do práce s košili a sakem. Vypadají nádherně i k oversize… více

Tepláků je na trhu celá řada..ale elegantních tepláků z kvalitního materiálu s dobrým střihem zase tolik ne… 

Elegantní tepláky jsem vyvíjela zhruba rok, pracovala jsem na perfektně padnoucím střihu, který je vhodný jak k lodičkám tak k teniskám. Tyto tepláky si můžete vzít klidně do práce s košili a sakem. Vypadají nádherně i k oversize triku. Jednoduše si jeden konec zastrčíte do gumy.

Ostatně posuďte sami zde.

U nás na e-shopu v oddílu KOLEKCE si můžete vše prohlédnout pěkně odděleně. 

Není úplet jako úplet. Mnoho úpletů obsahuje polyesterové vlákna, vůbec nevíme co nosíme. Díváte se na štítky oděvů? Složení materiálu je velmi důležité sledovat, kvůli zdravému vývoji a obnově naši kůže. Velmi často se setkávám s otázkami: ,,Proč mám na kůži ekzémy, proč mám suché šupinky?” Nekvalitní oděvy mohou být příčinou!


Vybrat si kvalitní oděvy není vůbec jednoduché. Vybírejte oděvy, o kterých víte, že mají nějaký rodokmen kvality, kde se výrobce rád rozepíše o složení i o údržbě oděvu, o jeho tvorbě, kde je vyroben apod. Cena však nemusí být zárukou kvality.
I naši výrobci oděvů si nechají zaplatit za design, návrh, originalitu, zvláštnost výrobku, jedinečnost. A přesto i tyto výrobky mohou být vyrobeny z polyesteru. Pod tyto oděvy doporučuji vzít tílko nebo spodničku z pravé 100% bavlny.
Obzvlášť v letních měsících se otevírají póry na těle, více se potíme. Polyesterová vlákna nevsakují pot, je to neprodyšný materiál. Přírodní materiály jsou prodyšné, vsakují pot a jsou proto vhodné na tělo. Pokud nechceme, aby se nám na triku objevovali mokré “koláče” hlavně ve společnosti, můžeme si zakoupit tzv. vložky proti pocení, podpažní vložky apod.(měly by být vyrobeny ze 100% bavlny).

Abychom se vrátili k elegantním teplákům z modalového úpletu.
1. Modal je vlákno, které je vyrobené na bázi regenerované celulózy. Základní surovinou pro jeho výrobu je bukové dřevo.
2. Modalová vlákna mají hladký a jemný povrch.
3. Na omak je modalový úplet velmi jemný, ale přitom dostatečně pružný a odolný.
4. Modal také lépe odvádí vlhkost od pokožky a člověk ta má pocit vyššího komfortu.
5. Kvalitou se modal řadí mezi nejluxusnější materiály, jako pravý kašmír nebo pravé hedvábí.
6. Pro optimální údržbu se doporučuje prádlo z tohoto materiálu prát maximálně na 40°C. Nedoporučuje se prádlo žehlit, bělit, sušit v bubnové sušičce nebo chemicky čistit.

Další články

FASHION STORM 2020 kolekce MarVy „BLACK SUN“, 19.9. Dolní Vítkovice

Dovolte, abych vás všechny pozvala na druhé velké kolo FASHION STORM který se koná 19.9.2020. Vstupenky již od 15.7.2020. https://www.fashion-storm.cz/fashion-storm-ii-1 Letošní kolekce MarVy ponese název „BLACK SUN“ s dress codem fanoušků MarVy, černé oděvy se žlutými doplňky… Proč právě tento název? Vše vám vysvětlím na místě, kde se budu na všechny moc těšit. Hudbu jsem pro… více

Nový showroom

Dovolte mi Vás pozvat do nově otevřeného showroomu na ulici Frýdecká 456/286, Ostrava – Kunčičky, který jsme připravili pro Vaše pohodlí. Klid a pohoda přímo čiší z krásné nové místnosti zrekonstruované v zámeckém stylu. U nás můžete vybírat oděvy, dárky, doplňky jako jsou hedvábné šátky a kravaty.  Také kosmetiku firmy ZAHIR, se kterou jsme navázali spolupráci.… více

Rozhovor s Marcelou Vymyslickou v časopise Květy

“Každá práce, kterou člověk dělá svým srdcem, má smysl” Ve velmi těžkých dobách, kdy jsme šily s holkami roušky, mne kontaktovala Víceprezidentka asociace podnikatelek a manažerek Romana Kurucová. Ptala se mě, zda-li by se mi líbil článek v časopise Květy. No komu by se nelíbil..Slovo dalo slovo, a pro mne byl článek velkou odměnou. Marcela… více