fbpx

Stylové tepláky z modalového úpletu

Tepláků je na trhu celá řada..ale elegantních tepláků z kvalitního materiálu s dobrým střihem zase tolik ne..    Elegantní tepláky jsem vyvíjela zhruba rok, pracovala jsem na perfektně padnoucím střihu, který je vhodný jak k lodičkám tak k teniskám. Tyto tepláky si můžete vzít klidně do práce s košilí a sakem. Vypadají nádherně i k… více

Tepláků je na trhu celá řada..ale elegantních tepláků z kvalitního materiálu s dobrým střihem zase tolik ne.. 

 

Elegantní tepláky jsem vyvíjela zhruba rok, pracovala jsem na perfektně padnoucím střihu, který je vhodný jak k lodičkám tak k teniskám. Tyto tepláky si můžete vzít klidně do práce s košilí a sakem. Vypadají nádherně i k over size triku. Jednoduše si jeden konec zastrčíte do gumy.

…ostatně posuďte sami zde

U nás na eshopu v oddílu KOLEKCE si můžete vše prohlédnout pěkně odděleně.

Využijte jarní slevu na sportovní kolekci.

Není úplet jako úplet. Mnoho úpletů obsahuje polyesterové vlákna, vůbec nevíme co nosíme. Díváte se na štítky oděvů? Složení materiálu je velmi důležité sledovat, kvůli zdravému vývoji a obnově naši kůže. Velmi často se setkávám s otázkami: proč mám na kůži ekzémy, proč mám suché šupinky? Nekvalitní oděvy mohou být příčinou.
Vybrat si kvalitní oděvy není vůbec jednoduché. Na našem trhu je celá řada prodejců oděvů. Vybírejte oděvy, o kterých víte, že mají nějaký rodokmen kvality, kde se výrobce rád rozepíše o složení i o údržbě oděvu, o jeho tvorbě, kde je vyroben apod. Cena nemusí být zárukou kvality.
I naši výrobci oděvů si nechají zaplatit za design, návrh, originalitu, zvláštnost výrobku, jedinečnost. I tyto výrobky mohou být vyrobeny z polyesteru. Pod tyto oděvy doporučuji vzít tílko nebo spodničku z pravé 100% bavlny.
Obzvlášť v letních měsících se otevírají póry na těle, více se potíme..Polyesterová vlákna nevsakují pot, je to neprodyšný materiál. Přírodní materiály jsou prodyšné, vsakují pot a jsou proto vhodné na tělo. Pokud nechceme, aby se nám na triku objevovali mokré „kola“ hlavně ve společnosti, můžeme si zakoupit tzv. vložky proti pocení, podpažní vložky apod.(měly by být vyrobeny ze 100% bavlny).

Abychom se vrátili k elegantním teplákům z modalového úpletu.
1. Modal je vlákno, které je vyrobené na bázi regenerované celulózy. Základní surovinou pro jeho výrobu je bukové dřevo.
2. Modalová vlákna mají hladký a jemný povrch
3. Na omak je modalový úplet velmi jemný, ale přitom dostatečně pružný a odolný
4. Modal také lépe odvádí vlhkost od pokožky a člověk ta má pocit vyššího komfortu
5. Kvalitou se modal řadí mezi nejluxusnější materiály jako pravý kašmír nebo pravé hedvábí
6. Pro optimální údržbu se doporučuje prádlo z tohoto materiálu prát maximálně na 40°C. Nedoporučuje se prádlo žehlit, bělit, sušit v bubnové sušičce nebo chemicky čistit.

Další články

Absolutorium

Absolutorium Doba studia 2016 – 2019 …mé absolutní dokončení jednoho cíle, a to stát se módním návrhářem…… …..jsem módním návrhářem, který umí oděv navrhnout, nakreslit, ustřihnout, ušít a vyžehlit…. Studium na konzervatoři mi otevřelo srdce…. Šití oděvů je jedna věc, navrhovat oděvy věc druhá. Ve škole vás učí šít. Co vás ve škole ale nenaučí,… více

Zrození mé fantazie..

Jak to všechno vlastně začalo….. Tvorba, fantazie, svět iluzí, svět módy…svět módního návrháře… ..Když jsem začala budovat svou firmu MarVa de Luxe, věděla jsem, že chci být módní návrhářka. Ne jenom dámská krejčí.  Měla jsem tolik nápadů, ale neuměla jsem je vtisknout na papír. Proto jsem si našla Lidovou konzervatoř a Múzickou školu v Ostravě, obor… více

Zajímavé setkání aneb má práce opravdu smysl…

“Když dostane má práce opravdu smysl” Každý, ať už podnikatel, zaměstnanec či student si položí otázku “Baví mě to ještě? Proč to vůbec dělám?” Většinou je to v období, kdy se moc nedaří a my marně hledáme novou motivaci k práci či studiu. Kde jsem ji získala ja? To vám nyní prozradím. Po týdenním cestování… více