Módní přehlídka hedvábí a sport, jarní zastavení, Komorní klub 2018

Módní přehlídka hedvábí a sportovních materiálů, tentokrát s dětskými modely.

Tradiční akce Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek, druhý ročník pro MarVa de Luxe. Tentokrát návrhářka Marcela Vymyslická zařadila do nové kolekce i děti a sportovní materiály. Úvodem Top modelka Táňa Bystroňová s partnerem Liborem předvedly hedvábné modely spolu s ručně šitými kravatami.

Následovaly modelky Libuška a Barbora, které předvedly sukně, halenky a šaty z hedvábí. Děti předvedly sukně s ruční kresbou na hedvábí. Stejnou sukni měla i máma. Děti předvedly nádherné modely hedvábných sukní. Nechyběly také sportovní oděvy s modalového a bambusového úpletu. Tepláky, mikiny, čepice, tuniky a tílka.

Další články

Zajímavé setkání aneb má práce opravdu smysl…

“Když dostane má práce opravdu smysl” Každý, ať už podnikatel, zaměstnanec či student si položí otázku “Baví mě to ještě? Proč to vůbec dělám?” Většinou je to v období, kdy se moc nedaří a my marně hledáme novou motivaci k práci či studiu. Kde jsem ji získala ja? To vám nyní prozradím. Po týdenním cestování… více

Pravé hedvábí versus satén

Věděli jste, že není hedvábí jako hedvábí? Krátké vysvětlení jednotlivých typů materiálů pro všechny milovníky těchto přírodních skvostů.

Marcela Vymyslická

Příběh o mlynáři a hedvábí

Trnava byla domovem mého dědy, který zde provozoval své řemeslo a já se zde velmi ráda vracím. Příběh o mé cestě za hedvábím a módou...